Uitstel is de natuurlijke moordenaar van al uw kansen!

Samenwerkende bedrijven

 
welkom
markten
kennis
diensten & methodieken
over empuls
gerelateerde websites
Samen Digitaal Samenwerken
ICT Brabant
Empuls bv
De Maas 9
5684 PL Best
t: 0499 - 377360
f: 0499 - 377748
e: info@empuls.nl
www.empuls.nl
 
nieuwsbrief


Bent u klaar voor de netwerkeconomie? Hoe staat u tegenover samenwerken?
Elektronische communicatie met uw leverancier / klant / partner: wie bepaalt hoe?

Samenwerkende bedrijven maken een grote stap voorwaarts!

Nagenoeg alle bedrijven werken op de een of andere manier al samen. Deze samenwerkende bedrijven komen op dit moment niet vaak verder dan onderling uitbesteden en toeleveren van producten, diensten, mensen of kennis. Zoals dat al jaren wordt gedaan. Bij de nieuwe manier van samenwerken, Samenwerken 2.01 genoemd, werken partners vanuit hun gezamenlijke visie en focus op de eindklant samen. Ze passen hun organisatie hier op aan en investeren in (gemeenschappelijke) ICT-infrastructuur en toepassingen. Op deze wijze spelen deze bedrijven beter in op de wensen van de klant en versterken ze hun concurrentiepositie.

Lees meer in ons boekje met vele praktijkvoorbeelden: Slim Digitaal Samenwerken, Ondernemer versterk uw positie.

Maar hoe wordt u nu één van die samenwerkende bedrijven? 
Empuls is op het gebied van Samenwerken 2.0 betrokken bij vele praktijkvoorbeelden uit verschillende branches. Hierdoor is snel te bepalen of het wiel in uw sector al is uitgevonden. Daarna kan desgewenst een samenwerking worden opgezet rekening houdend met individuele wensen / eisen terwijl toch de gezamenlijke eindklant centraal blijft staan.
Mocht uw brancheorganisatie dit onderwerp op de agenda hebben, is een branchebrede aanpak mogelijk. Voordeel hiervan is dat een 'kleine' proef snel kan worden opgeschaald naar (een groter deel van) de totale branche.

1 Samenwerken 2.0 is een knipoog naar Web 2.0, de tweede fase in de ontwikkeling van het World Wide Web. Hierbij is sprake van tweerichtingsverkeer en staan informatiedelen, interactiviteit, creativiteit en (sociaal) netwerken centraal.

 

 

Digitaal Samenwerken Tweewielerbranche, een update
Het artikel in de 'Tweewieler...
2010-09-03 14:19:02 | lees verder
Eindhoven e.o. opgelet: u krijgt hulp bij het ontwikkelen van uw dienst over glas!
Levert u een nieuwe dienst die...
2010-03-15 11:30:31 | lees verder
Dell en HP vechten om 3PAR
Dell en HP houden het al weken...
2010-09-03 17:00:00 | lees verder
IBM’s Power-processor krijgt extra slaapstand
IBM-servers kunnen straks in e...
2010-09-03 17:00:00 | lees verder