Projectmanagement ICT? Uitbesteden of toch maar zelf doen?
Waarom zou u het project management ICT uitbesteden? Dat kost toch alleen maar extra tijd en geld?
Een goed projectmanagement ICT vraagt enerzijds om theoretische kennis van zaken zoals projectanalyse, -definitie, omgevingsanalyse, risicoanalyse, planning en budgetteringen. Anderzijds zijn de vaardigheden van de projectleider van groot belang voor het slagen van een project. En terwijl u zich moet blijven concentreren op de kerntaak van uw bedrijf, krijgt uw project duidelijk meer kans van slagen met een professioneel project management ICT. Dus waarom steeds opnieuw het wiel uitvinden?
Onze adviseurs doen voortdurend nieuwe kennis op en verrijken hun ervaring. Om deze kennis en ervaring aan collega's te kunnen overdragen en proactief te kunnen inzetten bij nieuwe opdrachten, vertalen wij onze kennis en ervaring naar eigen methodes, technieken, casuïstiek, traininen en workshops.
Naast de beproefde diensten en methodieken uit de literatuur is Empuls de laatste jaren geslaagd in het opbouwen van een bestand aan eigen Empuls diensten en Empuls methodieken.
Digitaal Samenwerken Tweewielerbranche, een update